Ole ensimmäinen tuotteen arvostelija
CH Nails Kynsitippien Poistoaine 100ml
KYNSITIPPIEN POISTOAINE
Käytetään kynsitippien poistoon. Sulattaa tipin jonka jälkeen se on helppo poistaa. Helposti syttyvää. Tarkoitettu ammattikäyttöön.
Används för borttagning av nageltipp. Tippen smällts och är lätt att ta bort. Mycket brandfarligt. För professionellt bruk.
Incredients: Aceton
Nimi: CH Nails Kynsitippien Poistoaine 100ml
Tuotekoodi: 11389
Viivakoodi: Ei tietoa
Paino: 0.100000
Väri: Ei tietoa
Kysymyksia ja vastauksia
Tässä vastauksia yleisimpiin kysymyksiin:
-
Q1: Milloin toimitatte tilaukseni?
A1: Jos tilaus on tehty arkipäivänä ennen klo 14.00 niin pakkaamme ja toimitamme sen postin tai matkahuollon toimitettavaksi samana päivänä.
-
Q2: Milloin tuotteet ovat perillä?
A2: Toimitusaika riippuu valitsemastasi toimitustavasta. Suomeen kuljetettavat lähetykset ovat normaalisti perillä 1-3 arkipäivän sisällä. Joskus Postissa tai Matkahuollossa voi olla ruuhkaa ja toimitus kestää pari päivää pidempään, mutta jos toimitus on kestänyt yli viikon niin olethan yhteydessä meihin niin voimme selvittää asian.
-
Q3: Mitä maksutapoja teillä on?
A3: Vaihtoehtoina ovat mm. suomalaiset verkkopankit Paytrailin palvelun kautta, Paypal, Luottokortit sekä Jousto lasku
Arvostelua
Ole ensimmäinen tuotteen arvostelija